www.hotel-ubytovani.com
 

Penzion DVŮR HOFFMEISTER **** ubytování Středokluky

 
 
 
Penzion Středokluky Dvůr Hoffmeister - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Středokluky Dvůr Hoffmeister - disponuje restauracíPenzion Středokluky Dvůr Hoffmeister -  je k dispozici připojení na internetPenzion Středokluky Dvůr Hoffmeister -  je k dispozici letní terasaPenzion Středokluky Dvůr Hoffmeister - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Středokluky Dvůr Hoffmeister - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Penzion DVŮR HOFFMEISTER
Velké Číčovice 45, Středokluky 25268
Česká Republika
Pension-Stredokluky-Dvur-Hoffmeister@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 23 m/s
Penzion Dvůr Hoffmeister ubytování Středokluky Aktuální počasí jasno
Doporučte tyto stránky:
 

Penzion DVŮR HOFFMEISTER - ubytování Středokluky | Vítejte

 
Penzion Středokluky Dvůr Hoffmeister

Pohostinnost, klid a pohoda v kouzelné venkovské atmosféře doplněné o vymoženosti moderního světa. Dvůr Hoffmeister se nachází 5 km od Letiště Václava Havla a cca 20 km od centra Prahy. 

Ubytování:
V penzionu Dvůr Hoffmeister ve Středoklukách se můžete ubytovat v jednom ze sedmi komfortně vybavených pokojů. 

Restaurace:
Restaurace penzionu Dvůr Hoffmeister využivá tradičních receptů našich prababiček a vrací se ke kořenům poctivé kuchyně používáním lokálních a sezónních surovin. Tady se budete cítit jako doma. Dobré jídlo, víno a kvalitní servis.  

Restaurace je dekorovaná obrazy Adolfa Hoffmeistera a je ideálním místem pro romantické schůzky, rodinné oslavy i společenské akce. Na zahrádce u venkovního grilu si poslechnete klid venkova a ochutnáte maso připravené na ohni. Rádi vám zde uspořádají venkovní grill párty nebo třeba svatební raut. Kapacita: Restaurant – 40 míst, Výčep – 16 míst, Zahradní gril – 30 míst, Galerie nad kolbištěm – 16 až 48 míst. 

Školení:
Dvůr Hoffmeister je ideálním místem pro ty, kteří mají rádi pro svou práci klid a krásné prostředí.

Konfereční místnost o velikosti 50m2 pojme až 30 hostů a je vhodná pro pořádání seminářů, školení, kurzů, obchodních schůzek, ale také team-buildingových akcí na stmelení týmu. Samozřejmostí je wi-fi připojení zdarma v celém areálu. V případě teplého počasí je místnost vybavena klimatizací. 

Koně a pony škola:
Dvůr Hoffmeister Středokluky je sportovní stáj orientovaná převážně na parkurové ježdění. Jezdeckému sportu se zde věnují více jak dvacet let a zajišťují profesionální ustájení a péči pro vašeho koně.  V areálu se jezdit může naučit každý. Specializují se však na jezdeckou pony školu pro děti od 3 let. Každý týden školu navštíví až 50 dětí všech věkových kategorií od začátečníků po pokročilé. K dispozici jsou 4 školní poníky a 2 školní koně. Výcvik zajišťují 3 profesionální trenéři.

Středokluky aktivity:
Sportovní a rekreační areál „Koupaliště“ ve Středoklukách se nachází na okraji Středokluk směrem k obci Makotřasy. Areál byl otevřen v roce 1981. Nejdříve sloužil jako veřejné přírodní koupaliště, nyní vzhledem k přísným hygienickým normám plní funkci jako sportovní a rekreační areál s vodní nádrží, ve které je koupání na vlastní nebezpečí. V areálu umístěno dětské hřiště, ping-pongový stůl, víceúčelové sportovní hřiště s umělým povrchem, parkování u areálu. Vedle areálu vedena cyklostezka směrem na Běloky.